Klienti o nás napsali:

Využili jsme služeb O. K. ÚKLIDOVÉ společnosti na úklid bytu 90m2 po rekonstrukci a s generálním úklidem jsme byli velice spokojení. Jelikož tým skutečně úklid provedl ojediněle precizně a nezapomněli na detaily, které jsme ani nemuseli zadávat. Jejich služeb využíváme nadále na pravidelné úklidy bytu. Pomoc jsem využil rád a i má žena jí ocenila, vzhledem k tomu máme více času na sebe a mimo pracovní aktivity. Času na sebe máme málo, a jen tak si ho můžeme spolu užít.

Děkuji, tímto firmě OKUS, H. M., Praha 8 Libeň

Ve schránce jsem našla prospekt s poukázkou na 10% slevu úklidu od firmy O. K. ÚKLIDOVÁ společnost. Nejprve jsem si říkala - opět nějaká nevyžádaná reklama, ale po nahlédnutí jsem zjistila, že opravdu jejich služeb využiji a náramně se mi jejich pomocná ruka hodila při úklidu mého osobního vozu a zároveň jsem si konečně, díky panu Šárovi, dala vůz do pořádku i po technické stránce...jako žena se ve voze pochopitelně pořádně nevyznám, ale se servisem jsem byla spokojená a mé milované autíčko funguje tak, jak má. Díky tomu můžeme s dětmi opět vyrážet na bezpečné výlety!

Proto bych ráda takto ještě jednou poděkovala firmě OKUS, L. A., Praha 10 Dolní Měcholupy

 

Těším se na další spolupráci s firmou OKUS, L. K., Praha 10 Vršovice

Jaký sortiment služeb můžeme svým zákazníkům nabídnout?

V podstatě vše, co by mohli od profesionální úklidové firmy očekávat - hlavní prioritou je zabezpečení pravidelného úklidového servisu domácností a kanceláří - přes nepravidelné generální činnosti, jako je mytí oken, čištění koberců, až k nadstandardním službám, jako je kompletní servisní a technické zabezpečení automobilů a ekologická likvidace odpadu.

Cílová skupina našich zákazníků je tvořena primárně právě z řad drobnějších klientů, tj. menších firem, domácností, ale zajistíme též úklid bytovým družstvům. Věnujeme se ale i právnickým osobám, které potřebují zabezpečit kvalitu a flexibilitu od důvěryhodné firmy za konkurenceschopnou cenu. Jsou to např. advokátní kanceláře, finanční instituce či prestižní mezinárodní společnosti.

Klienti za společnosti:

Společnost D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a. s.

Společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje

Společnost OVB Allfinanz, a.s.

Společnost Nike

Společnost Arceco

a další...

 
  
 

 

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY            Všechna práva vyhrazena © 2009 - 2019 O. K. ÚKLIDOVÁ společnost | WWW.OKUS.CZ